Projekty třídy

ČTENÁŘSKÁ SOUTĚŽ
    V 1. třídě jsme se naučili číst. Ale ještě nejsme ve čtení tolik zdatní, proto musíme trénovat. Nejvíce nás baví, když čteme knížky, které se nám líbí, A také o věcech, jež nás baví. Takové knížky mi mohou koupit rodiče nebo je najdu ve školní a obecní knihovně. Když knihu přečtu, povím o ní ve škole dětem a zapíši si ji do ĆTENÁŘSKÉHO LISTU. Ty nejlepší čtenáře čeká na konci školního roku ocenění. Tak hurá do čtení!

VELKÁ KOČIČÍ SOUTĚŽ
    Kočky jsou zvídavé a rády objevují nové věci. I my budeme během školního roku dostávat zajímavé úkoly, budeme hledat informace u rodičů, v encyklopediích, na internetu. S nimi pak budeme seznamovat spolužáky. Za naši snahu a šikovnost můžeme získat samolepky a razítka koček. V pololetí a na konci školního roku nejšikovnější kočky a kocoury čeká odměna. Mňam!